חוג ידידי מילבת  

 

 


עמותת מילבת מגייסת בימים אלה קבוצה נבחרת של ידידים, אשר אמורה לסייע להרחבת פעילותו של המרכז, במטרה לשפר את שילובם של נכים וקשישים בקהילה.

 

כיושב-הראש לשם כבוד של חוג-הידידים תא"ל (במיל.) ירמי אולמרט אני מתכבד להזמינך להצטרף לחוג-הידידים ולהעניק מיוקרתך למען החלשים בחברה.

 

מילב"ת מסייע זו השנה ה-34 לילדים ומבוגרים עם מגבלה, לנפגעי פעולות-איבה ותאונות-דרכים, לנכי-צה"ל, ולקשישים באמצעות פיתוח בהתנדבות של אבזרי עזר ומשחקים מיוחדים עבורם, ובמתן מידע והדרכה בנושא.
המרכז מפעיל מערך של מאות מתנדבים, ביניהם מומחים בתחומי ההנדסה, האלקטרוניקה, הפיסיקה והכימיה, מטובי המומחים בצה"ל, מל"מ התעשייה האווירית, מוטורולה, בנק הפועלים צה"ל, ועוד; המפתחים יחד עם הצוות המקצועי של המרכז אביזרים שאינם בנמצא והמותאמים לצרכיהם הבלעדיים והאישיים של אנשים בעלי מוגבלויות.

 

בכל שנה מסתייעים בעמותה מעל 330,000 אנשים עם מוגבלויות, בני משפחה ואנשי מקצוע מתחום הבריאות, החינוך והרווחה.

 

מילב"ת הוקם בשנת 1981 ביוזמת מכון-ויצמן והמחלקה לשיקום בביה"ח ע"ש שיבא בתל-השומר. חנכה אותו הגב' עליזה בגין ז"ל, רעיית ראש הממשלה המנוח מנחם בגין. מילב"ת זוכה להכרה בינלאומית ונחשב לאחד המרכזים המתקדמים והמפותחים בעולם בקרב המרכזים דוגמתו.

 

אם הדברים קרובים ללבך, אודה לך כאמור, אם תושיט/י ידך למרכז באמצעות חברות בחוג הידידים.  חברות זו איננה כרוכה בפעילות רבה, או בהקדשת זמן רב.

 

לנוחיותנו, אנא מלא/י את הספח המצורף בזה, ותשלח/י אותו למילב"ת. דוא"ל: milbat@netvision.net 

 

נשמח לארח אותך במילב"ת, ולהציג בפניך את פעילותה הייחודית. לתאום פגישה אישית
ניתן להתקשר לנחמן פלוטניצקי, מנכ"ל מילב"ת,בטלפון: 07-222-30-007, 5392444 – 050 או לשלוח דוא"ל plot@milbat.org.il

 

 

בתודה,
תא"ל (במיל.) ירמי אולמרט 
יו"ר חוג ידידי מילב"ת 

 

 

 

לקבלת הספח לחצו כאן