פיתוח טכנולוגיות ואביזרים

מדי שנה צוות המומחים בעמותת מילבת נותן מענה לאלפי אנשים עם מוגבלויות ולקשישים באמצעות פיתוח של אבזרי עזר, אמצעי טיפול ופנאי. 
הפעילות נעשית ע"י צוות רב מקצועי הכולל מומחים בעלי ידע וניסיון מתחומי ההנדסה, אלקטרוניקה, עיצוב, נגרות ובליווי הצוות הפארה רפואי שמילבת.

הפעילות נעשית במספר אופנים:

פיתוח אביזרים בהתאמה אישית 

כמענה לפניות מאנשים שאינם מוצאים בשוק המסחרי אביזר עזר מתאים העונה לבעייתם התפקודית,  צוות מתנדבי הפיתוח במילבת מפתחים בהתאמה אישית ובהתנדבות מלאה אביזרי עזר, משחקים פתרונות נגישות ועוד. כל פיתוח הינו ייחודי, ועונה על בעיה אישית, שלולא התערבות המתנדבים לא היתה זוכה לפתרון.

 

פיתוח מתקני פנאי טיפוליים

פיתוח של מתקני משחק, ספורט ונגינה טיפוליים שמאפשרים לילדים, מבוגרים וקשישים לתרגל ולשפר יכולות קוגניטיביות, פיזיות וחברתיות באמצעות פעילות מאתגרת ומהנה. המתקנים מצויים בשימוש יומיומי במחלקות שיקום, גנים ובתי ספר בחינוך המיוחד, מועדוני גמלאים, מרכזי יום לקשיש, בתי אבות ועוד.

 

פיתוח טכנולוגיות מיוחדות "פטל"

פט"ל הינו מרכז פיתוח עסקי חברתי של עמותת מילבת המתמחה באיתור, פיתוח והזנקה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המיועדים לציבור גדול של אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים וקשישים בעולם.

צוות פטל אחראי על כל הליך הפיתוח החל משלב גיוס ההון הראשוני, רישום הפטנט ופיתוח המוצר עד לשלב מוכנות לייצור סדרתי.פיתוח במסגרת שיתופי פעולה עסקיים

עמותת מילבת שותפה בחברת Softwheel שהמציאה את הגלגל מחדש. החברה מפתחת מערכת שיכוך זעזועים ייחודית שנמצאת בתוך גלגלים של כיסאות גלגלים וגלגלי אופניים. חברת Softwheel השלימה סבב גיוס הון שלישי בהיקף של כ-10 מיליון דולר, ובין בעלי המניות ניתן למצוא את הפניקס בית השקעות, קבוצת רד בינת, ארי ראב"ד, גיל אגמון, וקבוצת אלייד, עמותת מילבת ושותפים נוספים.

 

פיתוחי מילבת הניתנים לרכישה

אביזרי עזר מיוחדים שפותחו בעבר על ידי מילבת בהתאמה אישית, ונמצאו כמתאימים גם עבור אנשים נוספים, מיוצרים על ידי מילבת ומוצעים לרכישה. הכנסות המכירה מוקדשות להמשך פעילות העמותה.
ניתן לרכוש אותם ישירות דרך מילבת וכן בחנויות שונות ברחבי הארץ.

לחנות מוצרי מילבת הניתנים לרכישה


ניתן גם ליצור קשר