פיתוח טכנולוגיות ואביזרים

כחלק מחזוננו לפעול למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות וקשישים, אנו מתמחים בזיהוי פערים וחסרים בשוק, ובפיתוח של אביזרים ופתרונות טכנולוגיים חדשים.

פעילות הפיתוח נעשית במספר אופנים:

  • פיתוח אביזרים שנותנים מענה לבעיה ייחודית של אדם אחד
  • פיתוח אביזרים שנותנים מענה לבעיה שמשותפת לאנשים רבים
פיתוח אביזרים בהתאמה אישית 

כמענה לפניות מאנשים שאינם מוצאים בשוק המסחרי אביזר עזר מתאים העונה לבעייתם התפקודית,  צוות מתנדבי הפיתוח במילבת מפתחים בהתאמה אישית ובהתנדבות מלאה אביזרי עזר, משחקים פתרונות נגישות ועוד. כל פיתוח הינו ייחודי, ועונה על בעיה אישית, שלולא התערבות המתנדבים לא היתה זוכה לפתרון.

 

פיתוח מתקני פנאי טיפוליים

פיתוח של מתקני משחק, ספורט ונגינה טיפוליים שמאפשרים לילדים, מבוגרים וקשישים לתרגל ולשפר יכולות קוגניטיביות, פיזיות וחברתיות באמצעות פעילות מאתגרת ומהנה. המתקנים מצויים בשימוש יומיומי במחלקות שיקום, גנים ובתי ספר בחינוך המיוחד, מועדוני גמלאים, מרכזי יום לקשיש, בתי אבות ועוד.

 

פיתוח טכנולוגיות מתקדמות

מילבת פועלת בשיתוף עם מרכז החדשנות בשיבא לפיתוח והזנקה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המיועדים לציבור גדול של אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים וקשישים בעולם.

 

 

פיתוח במסגרת שיתופי פעולה עסקיים

צוות מילבת מלווה גופים וחברות עסקיות בפיתוח של טכנולוגיות ומוצרים המותאמים לקהלי צרכנים עם מוגבלות וקשישים.

 

 

 

פיתוחי מילבת הניתנים לרכישה

אביזרי עזר מיוחדים שפותחו בעבר על ידי מילבת בהתאמה אישית, ונמצאו כמתאימים גם עבור אנשים נוספים, מיוצרים על ידי מילבת ומוצעים לרכישה. הכנסות המכירה מוקדשות להמשך פעילות מילבת.
ניתן לרכוש אותם ישירות דרך מילבת וכן בחנויות שונות ברחבי הארץ.

לחנות מוצרי מילבת הניתנים לרכישה


ניתן גם ליצור קשר